MINT ŞIŞLI PROJESİ

Lokasyon

İstanbul / Şişli

Bu bölgedeki diğer projeleri gör

Konut Sayısı

77 Konut

Konut Tipleri

1+0   1+1   2+1  

Fiyat Aralığı

286.000 - 727.000 TL

Proje Alanı

m2

Teslim Tarihi

2018-11-30

Proje FOTOĞRAFLARI


  • Mint Şişli Projesi
  • Mint Şişli Projesi
  • Mint Şişli Projesi
  • Mint Şişli Projesi
  • Mint Şişli Projesi
  • Mint Şişli Projesi
  • Mint Şişli Projesi
  • Mint Şişli Projesi

Proje HAKKINDA


Mint tecrübesiyle inşa edilen Mint Şişli projesi 5 katlı tek blokta 77 daire olarak tasarlanıyor. Projedeki konutlar 1+0, 1+1 ve 2+1 seçeneklerinden meydana geliyor. Ön satışları başlayan Mint Şişli'de ayrıca 1+1 ve 2+1 loft daire seçenekleri de bulunuyor. Toplam 220 metrekare özel Japon bahçesiyle Japonya'nın sembol bitkileriyle süslenen bahçe, dört mevsimin güzelliklerinin yaşandığı bir dinlenme alanı olarak tasarlanan proje bu özelliğiyle dikkat çekiyor.

Konut fiyatları 286 bin TL ile 727 bin TL arasında değişen Mint Şişli'de yüzde 10 peşinat, yüzde 80 banka kredisi, yüzde 10'u ise teslimde ödeme olanağı da yatırımcılara sunuluyor.

Yeni nesil şehir apartmanları hayata geçiren Mint, yeni projesi için Şişli’yi tercih etti. İstanbul’un en merkezi lokasyonlarından, Levent’in yanı başında konumlanan Mint Şişli, Kanyon AVM ve Levent metro durağına 10 dakika yürüme mesafesiyle ön plana çıkıyor. Büyükdere Caddesi’ne sadece 1 kilometre mesafede yer alan Mint Şişli, Zincirlikuyu metrobüs durağına ve Zorlu Center’a 3 kilometre, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ise 5 kilometre mesafesiyle de oldukça cazip bir noktada yükseliyor.

İstanbul’da ortalama 22 yıl olan gayrimenkul amortisman süresini 16 yıla kadar düşüren Mint, daire tesliminden itibaren konut sahiplerinin satın aldıkları gayrimenkulü kendisi değerlendirmediği takdirde, kiralayarak 24 ay boyunca garantili kira sistemi avantajıyla da hizmet veriyor. Kira bedelini gayrimenkulün toplam değerinin binde beşi oranında belirleyen Mint, bahsi geçen bedelin altında kiralama gerçekleşirse 24 ay boyunca aradaki farkı da karşılayarak yatırımcılarına avantaj sağlıyor.

Bölgenin dikkat çeken projelerinden biri olmayı hedefleyen Mint Şişli’de süs havuzu, güvenlik, otopark, kameralı güvenlik sistemi bulunuyor. Ferah ve konforlu bir yaşam alanı üreten projede merkezi ısıtma sistemi, ısı pay ölçer ve ankastre beyaz eşya yer alıyor.

PROJE NEREDE?


BİZE ULAŞIN


Firma Adı
:
Telefon
:
0212 288 00 00
Web sitesi
:
Adres
:
Gülbahar Mah. Galata Deresi Cad. Şişli/İstanbul

Proje ÖZELLİKLERİ


24 Saat Güvenlik

Kapalı Otopark

Satışta

İnşaat Aşamasında

PROJE İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

BÖLGEDEKİ DİĞER PROJELER


Bu ilde veya bu projenin yakınlardaki diğer projeler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK PROJELER


BÖLGE / PROJE İLE İLGİLİ HABERLER


Okmeydanı’nda kentsel dönüşüm 2018'de başlayacak

Kentsel dönüşüm çalışmaları hız kesmeden devam eden İstanbul’da bu çalışmalara bir yenisi de Okmeydanı’nda eklenecek. Okmeydanı’nın dönüşüm çalışmalarında ilk kazma 2018’de vurulacak.

19 Ekim 2017


Kerten Capital Grup Bomonti’de otel ve rezidans projesi yapacak

Kerten Capital Grup, House Hotel konseptindeki yeni projesini İstanbul Bomonti’de gerçekleştirecek.

18 Ekim 2017


Zer Mecidiyeköy lansmana özel fiyatlarla satışta

Ceylan İnşaat imzasıyla yükselen Zer Mecidiyeköy projesi lansman öncesi ön satışlarına başladı.

18 Ekim 2017