Nurol Tower Projesinde Faiz Kampanyası

İstanbul Şişli'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

29 Mart 2016
Nurol Tower Projesinde Faiz Kampanyası

Teslimlerin hemen gerçekleştiği Nurol Tower projesinde yüzde 0,79'dan başlayan faiz oranlarıyla vadelendirme imkanı sunuluyor...

İstanbul Avrupa yakasında Şişli Mecidiyeköy'de yer alan Nurol Tower projesi Nurol GYO imzası taşıyor. Teslimlerin hemen gerçekleştiği Nurol Tower projesi 35 katlı tek blok halinde yükseliyor.

Toplam 270 adet bağımsız birimden meydana gelen Nurol Tower projesinde birimlerin alanları 73 metrekare ile 193 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Ev ve ofis hizmetlerini rezidansın konforuyla buluşturan Nurol Tower projesinde "Kule Ofisler", "Zirve Katlar" ve baza bölümünde yer alan tam kat "Merkez Ofisler"in de satışlarına başlandı.

Nurol Tower projesinde yer almak isteyenlere faiz kampanyası başlatıldı. Projede yüzde 0,79'dan başlayan faiz oranlarıyla vadelendirme imkanı sunuluyor.

Çağlayan Meydanı’na komşu olarak yükselen Nurol Tower projesi E5'in hemen yanı başında, Boğaz Köprüsü bağlantılarına, metro ve metrobüs durağına yakın mesafede konumlanıyor.

Nurol Tower projesinde Sky Lounge, çarşı, restoran ve kafeler, kapalı otopark ve güvenlik yer alıyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Seyrantepe'de yükselen Skyland İstanbul projesinde yılbaşına özel kampanyaya başladı...

20 Aralık 2016


Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Yapı, Boğaziçi Evleri projesinden yazlık sahibi olmak isteyenlere yılbaşına özel 7 farklı ödem

19 Aralık 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.