Polimeks Holding web sitesini yeniledi!

İstanbul Şişli'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

05 Eylül 2015
Polimeks Holding web sitesini yeniledi!

Polisan Holding web sitesini yeniledi. İşte Polisan Holding yeni web sitesi...

Polimeks Holding, iş yapış şekillerinde ve topluma dokunan her alanda sanatla yakın bağ kuran kurumsal kültürü ile fark yaratırken, bu modern ve yenilikçi kurumsal kültürünü şimdi yeni web sitesine taşıyor. Modern tasarım anlayışıyla hazırlanan web sitesi, Polimeks’in projelerini yüksek görsellikle ve zengin fotoğraf içeriği ile ziyaretçilerine sunuyor.

Polimeks Holding’in yeni web sitesi, Polimeks İnşaat’ın 20 yıl boyunca hayata geçirdiği, birçok uluslararası ödüle layık görülen prestijli projelerini ve sanatla bütünleşmiş kurum kültürünü ziyaretçilerine anlaşılır bir şeklide aktarma fikrinden yola çıkarak oluşturuldu. Web sitesi, Polimeks Holding’in öne çıkan projelerini anlatan dinamik bir teaser film ile açılıyor. Projelerden detaylar, yapı siluetleri, PolimekS Ofislerinden görüntüler, Polart Depo sanat koleksiyonunda bulunan eserler ve sosyal sorumluluk projeleri, web sitesinin önemli içerik elementleri arasında yer alıyor.

Teknolojinin en yoğun kullanıldığı alanların başında gelen inşaat ve mimari alanında faaliyet gösteren Polimeks’in yeni web sitesi, kolay kullanılır arayüzü ile öne çıkıyor ve her türlü bilgisayar, tablet ve akıllı telefonda sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

20 sene önce kurulan Polimeks, dünyanın en itibarlı ekonomi dergilerinden biri olan Fortune’un hazırladığı "Fortune 500- Türkiye’nin En Büyük Şirketleri" 2014 listesinde 30. sırada, “Capital 500” 2014 listesinde ise 35. sırada yer almıştır. Polimeks, saygın uluslararası inşaat sektörü dergisi Engineering News Record’un (ENR) “En Büyük 250 Müteahhitlik Firması” listesinde 62. sıraya yükselirken, listedeki Türk firmaları arasında 3. sırada yerini almıştır.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Geberit’ten Tablet Görünümlü Kumanda Kapağı

Geberit’ten Tablet Görünümlü Kumanda Kapağı

Geberit, tablet görünümlü kumanda kapağı Sigma70 ile teknoloji ve konforu aynı anda sunuyor...

15 Temmuz 2016


Çilek’ten Çocuklara Karne Hediyesi

Çilek’ten Çocuklara Karne Hediyesi

Çilek, karne hediyesi olarak araba karyolaları yüzde 25 indirimle veriyor....

14 Haziran 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.