• Kampanyalar
  • Sinpaş Yapı’dan Kadınlar Günü’ne Özel Kampanya

Sinpaş Yapı’dan Kadınlar Günü’ne Özel Kampanya

Sinpaş Yapı İstanbul'daki projesi Sinpaş Liva'da, Başkent'teki Altın Kuleler ve Marina Ankara projelerinde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne özel kampanya

07 Mart 2016
Sinpaş Yapı’dan Kadınlar Günü’ne Özel Kampanya

Sinpaş Yapı İstanbul'daki projesi Sinpaş Liva'da, Başkent'teki Altın Kuleler ve Marina Ankara projelerinde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne özel kampanya düzenledi...

SİNPAŞ LİVA'DA YÜZDE 15 İNDİRİM

İstanbul Anadolu yakasında Sultanbeyli'de hayata geçirilen Sinpaş Liva projesi 52 bin 6 metrekare alan üzerine yayılıyor. 2 etaptan meydana gelen Sinpaş Liva projesi toplam 875 adet konuttan meydana geliyor. Sinpaş Yapı stoklarda kalan son 2+1 ve 3+1 dairelerine özel 5 Mart 13 Mart tarihleri arasında kampanya başlattı.

Sinpaş Liva Fiyat Listesi
2+1 daireler 530 bin TL'den
3+1 daireler 630 bin TL'de başlıyor.

Teslimlerin hemen yapıldığı Sinpaş Liva projesinde kampanya kapsamında tamamı peşin ödemelere yüzde 15 indirim uygulanıyor. Ayrıca yüzde 15 peşinatla yüzde 10 ara ödeme kalan tutar ise 0,52 faiz oranıyla 60 ay vadelendirilebiliyor.

TEM Otoyolu ve Çamlıca gişelerine 5 dakika, 1. Köprü, Paşaköy gişelerine 5 dakika, planlanan metro durağına yürüme mesafesinde konumlanan Sinpaş Liva projesinde yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları, hamam, sauna, fitness center, otopark ve güvenlik gibi çok sayıda sosyal donatı alanı bulunuyor.

SİNPAŞ ALTIN KULELER'DE ÖZEL İNDİRİMLER

Ankara Çankaya Oran'da hayata geçirilen Altınoran projesinin 474 konutluk Altın Kuleler etabında teslimler 2 ay sonra başlıyor. 150 bin metrekare alan üzerinde 2 kule blok halinde yükselen Altın Kuleler projesinde yer alan dairelerin büyüklükleri 81 metrekare ile 498 metrekare arasında değişiyor.

Sinpaş Altın Kuleler fiyatları 358 bin 615 TL ile 3 milyon 488 bin 995 TL arasında farklılık gösteriyor. Projede daire teslimlerinin Nisan 2016'da yapılması öngörülüuyor.

Sinpaş Altın Kuleler'de 5 - 13 Mart tarihleri arasında 1+1 daireler için 10 bin TL, 2+1 daireler için 20 bin TL, 3+1 daireler için 30 bin TL, 4+1 ve üstü ev tipleri için de 35 bin TL indirim uygulanıyor. Tamamı peşin ödemelerde ise ekstra yüzde 15 indirim avantajı sunuluyor.

MARİNA ANKARA'DA 35 BİN TL İNDİRİM FIRSATI

Başkentin oksijen deposu Eymir Gölü’nün yanı başında yükselen Marina Ankara projesi 125 bin metrekare alan üzerine yayılıyor. Toplam 2 bin 518 adet konutun yer aldığı Sinpaş Marina Ankara'da yer alan dairelerin büyüklükleri 69 ila 444 metrekare arasında değişiyor.

Sinpaş Marina Ankara fiyatları 330 bin 700 TL'den başlayarak yükselirken, projede daire teslimlerinin 2018 yılının Haziran ayında yapılması planlanıyor.

Sinpaş Marina Ankara'da Kadınlar Günü'ne özel 1+1 dairelere 10 bin lira, 2+1 dairelere 20 bin lira, 3+1 dairelere 30 bin lira, 4+1 ve üstü daire tiplerine 35 bin TL indirim yapılıyor. Aynı zamanda tamamı peşin ödemeler ekstra yüzde 15 indirim uygulanıyor.

Marina Ankara projesinde açık kapalı yüzme havuzu, aqua park, basketbol sahası, futbol sahası, voleybol sahası, bisiklet parkuru, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kafe, marina, plaj, spa, sauna, Türk hamamı, tenis kortu, yürüyüş alanları, açık kapalı otopark, güvenlik gibi bir çok sosyal donatı alanı yer alıyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Seyrantepe'de yükselen Skyland İstanbul projesinde yılbaşına özel kampanyaya başladı...

20 Aralık 2016


Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Yapı, Boğaziçi Evleri projesinden yazlık sahibi olmak isteyenlere yılbaşına özel 7 farklı ödem

19 Aralık 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat