Tahincioğlu Nidapark Başakşehir Basın Açıklaması

İstanbul Başakşehir'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

10 Mayıs 2015
Tahincioğlu Nidapark Başakşehir Basın Açıklaması

Emlak Konut İstanbul Başakşehir Kayabaşı 5. Etap ihalesini kazanan Tahincioğlu bir basın açıklaması yaptı.

Tahincioğlu Gayrimenkul HAKKINDA

Tahincioğlu Holding, 1965 yılında başlattığı inşaat ve gayrimenkul projelerini Tahincioğlu Gayrimenkul İnşaat ve Turizm AŞ şirketi altında topladı. Tahincioğlu Gayrimenkul, çok az bir zamanda ülkemiz gayrimenkul sektörünün lider isimlerinden birisi olmayı başardı. Doğaya saygılı ve standartların üzerinde estetik anlayışıyla "farklı" projeler üretme hedefine odaklanan Tahincioğlu, nitelikli perakende ofis ve konut projelerinin dışında birinci sınıf otellerin inşa ve gayrimenkul geliştirme çalışmalarında da yer aldı. Ayrıca şirketin, aktif bir şekilde yönetimini üstlendiği, gelir getiren gayrimenkul varlıklarından oluşan geniş bir portföyü de bulunuyor. Şirketin bitirmiş olduğu projelerin arsa büyüklüğü 1 buçuk milyon metrekareyi geçiyor.

Tahincioğlu'nun inşaat firması olan Nida İnşaat, her projede genel yüklenici görevini üstleniyor. Firmanın sembolü haline gelen projeleri arasında Palladium Tower, Palladium Ataşehir Alışveriş Merkezi ve Rezidans,Palladium Antakya AVM, Nidakule Kozyatağı, Nidakule Göztepe, Swissotel Büyük Efes ve Kongre Merkezi geliyor. LEED Gold sertifika adayı olan Ofis Projeleri Nidakule Ataşehir ve Nidakule Levent'in yanı sıra Konut Projeleri Nidapark Beşiktaş ve Nidapark Seyrantepe inşaatları devam ediyor. "Evim Değerleniyor" kapsamında çeşitli Kentsel Dönüşüm projeleri de yürüten Tahincioğlu'nun ayrıca Ataşehir'deki Nidakule Finans Merkezi, Nidapark Çengelköy, Zeytinburnu'ndaki Nidapark Denizatı, Bomonti ve Kozyatağı'nda planlama sürecinde projeleri bulunuyor.

Tahincioğlu Nidapark Başakşehir  Basın Açıklaması

08 Mayıs 2015 tarihinde Emlak Konut GYO tarafından düzenlenen ve Emlak Konut İstanbul Başakşehir Kayabaşı 5. Etap İhalesi'ni 1 milyar 72 milyon 600 bin satış toplam geliri, yüzde 38'lik 407 milyon 588 bin liralık en yüksek teklif ile Tahincioğlu olarak kazanmanın gururunu yaşıyoruz.

Tahincioğlu Gayrimenkul, konu ile ilgili yaptığı açıklamada projeyi konut ve cadde mağazaları konseptinde planladıklarını, İstanbul'un yükselen ve gelişen bölgesi olan Başakşehir'e yakışır bir şekilde hayata geçireceklerini ve talep beklentilerinin yüksek olduğunu ifade etti. Tahincioğlu olarak İstanbul'un yıldızı haline gelen Başakşehir'de geliştirmekte oldukları ilk proje olan Nidapark Başakşehir'e gelen yüksek talebin de bu beklentide önemli rol oynadığını vurguladı.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Teknik Yapı Yücel Sitesi'nin dönüşüm çalışmalarını başlatıyor

Teknik Yapı Yücel Sitesi'nin dönüşüm çalışmalarını başlatıyor

Teknik Yapı Teknik Yapılar SAN. ve TİC. A.Ş.’nin Kartal ilçesinde inşa edeceği konut projesinin ÇED

26 Eylül 2017


Keleş Center Airport projesi Küçükçekmece'de yükseliyor

Keleş Center Airport projesi Küçükçekmece'de yükseliyor

Keleş Center Airport projesi, 360 bin TL'den başlayan fiyatlarıyla E-5 aksının önemli projeleri aras

25 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat