Via Twins Projesinde Kiralar 3 Bin 500 Lira

Ankara Çankaya'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

30 Temmuz 2015
Via Twins Projesinde Kiralar 3 Bin 500 Lira

Bayraktar İnşaat'ın Ankara Çankaya'da hayat bulan Via Twins projesinde kiralar 3 bin 500 liradan başlıyor.

Ankara'nın Çankaya bölgesinde Bayraktar inşaat tarafından 14 bin 236 metrekarelik alanda 200 birim kapasitesi ile inşa edilen Via Twins projesinde ofis büyüklükleri 66 ile 800 metrekare arasında değişiyor.

VIA TWINS PROJE DETAYLARI

A+ ofis anlayışıyla Bayraktar İnşaat tarafından inşa edilen Via Twins projesi 33 katlı 2 kulede 200 ofisten oluşuyor. Ofislerin alanları 66 metrekare ile 800 metrekare arasında değişiyor. Via Twins'in arsa alanı 14 bin 236 metrekare, inşaat alanı ise 72 bin metrekare olarak belirlendi. Akıllı bina otomasyon sisteminin de kullanıldığı projede ofis sakinleri ve misafirleri için 750 araç kapasiteli otopark alanı bulunuyor.

Ankara'nın yeni yaşam ve iş merkezi haline gelen Söğütözü’nde yükselen Via Twins projesi Eskişehir Yolu üzerinde olması sebebiyle ofis sahiplerine kolay bir ulaşım imkanı sunuyor. Başkent iş dünyasına ayrıcalıklı hizmet verecek olan Via Twins, ilk 10 katında uluslararası bir oteller zincirine de ev sahipliği yapacak. Bir bloğu Bakanlık tarafından kullanılan projenin diğer bloğundaki ofisler her türlü ihtiyaca cevap verecek durumda. Projede en küçük ofisin kira getirisinin 3 bin 500 TL ila 4 bin TL olması bekleniyor.

Via TwinS Ofislerinde kullanılan camlar Türkiye’de ilk kez kullanılan Guardian Sunguard High Performance Bright Green 40/29 cam olma özelliği taşıyor. Güneş kontrolünü yüzde 60 daha etkin hale getiren camlar aynı oranda soğutma masraflarından da tasarruf sağlayarak çalışma sistemini verimli hale getiriyor.

“Business Class” konseptiyle 11 Mart’ta yapılacak lansmanda görücüye çıkan Via Twins projesi Mart ayı sonuna kadar avantajlı fiyatlarla satışta olacak.

HEMEN TESLİM

En düşük ve en yüksek ofis fiyatlarının 460 bin lira ile 1 milyon 300 bin lira arasında değiştiği Via Twins'te ofisler için banka kredisi kullanılabiliyor. Kiraların 3 bin 500 liradan başladığı projede teslim işlemleri hemen yapılıyor.

VIA TWINS PROJE BİLGİLERİ

Via Twins Projesi İletişim Bilgileri :

Adres : Yaşam Cad. 4. Sok. Söğütözü-Çankaya/Ankara
Telefon : 444 7 533
Web : www.viatwins.com.tr
E-mail : info@bayraktarinsaat.com.tr

Via Twins Projesi Fotoğrafları :

Via Twins Sosyal İmkanları ve Proje Özellikleri :

- Açık otopark
- Güvenlik
- Kafe
- Kameralı güvenlik
- Kapalı otopark
- Kuaför
- Merkezi uydu sistemi
- Restoran
- Asansör
- Hidrofor
- Jeneratör
- Lobi
- Paratoner
- Resepsiyon
- Sprinkler sistemi
- Su deposu
- Yangın merdiveni
- Yük asansörü
- Isı pay ölçer
- Merkezi ısıtma
- Merkezi klima
- Rezidans hizmetleri
- C25 üstü beton sınıfı
- Deprem yönetmeliğine uygun
- Yalıtım yönetmeliğine uygun
- Yapı denetimi yapılmış
- Zemin etüdü yapılmış

Via Twins Projesi Kat Planı ve Kroki Görselleri :HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.