Kabadayı’dan Konut Alacaklara Kritik Uyarı: Bu Fırsatı Kaçırmayın

Piyasada yüzde 1 KDV’li projenin çok az kaldığına dikkat çeken Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, konut alacakları bu fırsatı kaçırmamaları

26 Mart 2016
Kabadayı’dan Konut Alacaklara Kritik Uyarı: Bu Fırsatı Kaçırmayın

Piyasada yüzde 1 KDV’li projenin çok az kaldığına dikkat çeken Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, konut alacakları bu fırsatı kaçırmamaları konusunda uyardı...

Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadıya ile Cityscape Turkey fuarında biraraya geldik.

Fuara, Batışehir, Pega Kartal ve İz Park projeleri ile katılan Kabadayı, fuara olan ilgiden memnuniyetini dile getirdi.

Kabadayı, “Biz birkaç yıldır Cityscape’in diğer ülkelerdeki organizasyonlarına da katılıyoruz. Türkiye’de yapılıyor olması da bize ehemniyet veriyor. Özellikle son birkaç yıldır Körfez ülkesininden Türkiye’ye olan ilgi sebebiyle Cityscape gibi Körfez bölgesinde etkin bir fuarın Türkiye’ye taşınması sevindirici”dedi.

YAŞANANLARA RAĞMEN YABANCININ İLGİSİ DEVAM EDİYOR
Ülkede yaşanan terör olaylarına rağmen yabancının Türkiye’ye olan ilgisinin devam ettiğini belirten Kabadayı, “Fuara ciddi bir ilgi var. Son zamanlarında yaşanan olaylara rağmen yabancıların Türkiye’ye ilgisi devam ediyor” diye konuştu.

FUARA ÖZEL FIRSATLAR
Fuara özel indirim yaptıklarının belirten Kabadayı, fuarda hem yatırımcılara hem tüketicilere önemli fırsatlar sunacağız dedi.

HEDEF 35 MİLYON SATIŞ
Cityscape Turkey Fuarı’nda 35 milyon satış hedeflediklerini belirten Kabadayı, “40-50 adet bağımsız birimde toplam 30-35 milyon TL’lik satış yapmayı hedefliyoruz. Burada hem iç pazardan hem de dış pazardan müşteriler var. Yine kurumsal yatırımcılarla da ileriye dönük işbirlikleri olabiliyor. Hem aktif satış oluyor hem de ileriye dönük işbirlikleri yapılabiliyor. Talep ağırlıklı olarak Katar, Kuveyt, Dubai ve Suudi Arabistan’dan geliyor” diye konuştu.

YÜZDE 1 KDV’Lİ AZ PROJE KALDI KAÇIRMAYIN
Piyasa’da yüzde 1 KDV’li çok az projenin kaldığına dikkat çeken İnanç Kabadayı, tüketicileri hızlı davranmaya davet etti. Kabadayı, “ Türkiye gayrimenkul talebi her zaman canlı. Yatırım sadece belli dönemlerde ötelenebiliyor. Biz de kampanyalarla tüketicinin ürüne kolay ulaşmasını sağlayacak model geliştiriyoruz. Şu an ağırlıklı olarak satışını yaptığımız 3 projemiz var. Batışehir, Pega Kartal ve İzpark projemiz. Bu 3 projemizin tamamı tamamlanmış yarın sabah taşınmaya müsait, kira öder gibi ev sahibi olunabilecek projeler. Yüzde 1 KDV’li ürün pazarda çok az kaldı. Bu tüketici için büyük fırsat. Bu projelerin tamamında yüzde 1 kdv var” ifadesinde bulundu.

SES GETİRECEĞİMİZ BİR YIL OLACAK
Mevcut projelerin yanı sıra yeni planladıkları projelerin ivmesi ile birlikte ciro anlamında ciddi bir atılım beklediklerini vurgulayan Kabadayı, geçtiğimiz yıl bizim için teslim yılı oldu bu yıl ise yeni projelerimizle ses getireceğimiz bir yıl olacak diye sözlerini tamamladı.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Innovia Zekeriyaköy'de Ön Talep!

Innovia Zekeriyaköy'de Ön Talep!

Bir Yeşil GYO projesi olarak hayata geçen Innovia Zekeriyaköy projesi, İstanbul Sarıyer'de yükseliyo

21 Mart 2017


Sur Yapı Yeşil Mavi Maltepe'de Yükseliyor!

Sur Yapı Yeşil Mavi Maltepe'de Yükseliyor!

Bir Sur Yapı projesi olarak hayata geçen Sur Yapı Yeşil Mavi Maltepe projesi, İstanbul Maltepe'de yü

20 Mart 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat