Kayseri Defterdarlığı’ndan Satılık 3 Arsa

Kayseri Melikgazi'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

11 Şubat 2016
Kayseri Defterdarlığı’ndan Satılık 3 Arsa

Kayseri Defterdarlığı hazineye ait olan 2 arsa ve 1 tarlayı toplam 8 milyon 266 bin 540 liraya satışa çıkarıyor...

Kayseri Defterdarlığı Milli Emlak Müdürlüğü hazineye ait olan 3 arsayı satışa çıkarıyor. Satışa söz konusu arsalar Kocasinan Oymaağaç ve Melikgazi Mimarsinan'da yer alıyor. Satışa söz konusu gayrimenkullerin toplam muhammen bedeli 8 milyon 266 bin 540 lira olarak belirlendi.

Söz konusu arsaların ihalesi aşağıdaki tabloda belirtilen tarih ve saatte Kayseri Defterdarlığı Milli Emlak Müdürlüğü İhale Salonunda yapılacak. İhale şartnamesi Kayseri Milli Emlak Müdürlüğü'nde ücretsiz olarak görülebilir.

kayseri

İhaleye katılacak olan istekliler her gayrimenkul için ayrı ayrı olmak üzere belirtilen gün ve ihale saatine kadar geçici teminat makbuzunu veya teminat mektubu ile ikametgah ilmuhaberi, nüfus cüzdanı sureti veya tasdikli bir örneği, ortak katılım halinde ortak girişim beyannamesiyle birlikte komisyona müracaat etmeleri gerekiyor.

Başka şahıs adına ihaleye iştirak edecekler ise noter tasdikli vekaletnameyi, Tüzel kişilerin yılı içerisinde alınmış Ticaret ve Sanayi Odası belgesini, yetki belgesini ve imza sirkülerini, kamu tüzel kişilerinin ise, tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklifte bulunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile yetkili olduğunu belirtir belgeyi ibraz etmeleri gerekiyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul Kapılarını Açtı

Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul Kapılarını Açtı

Türkiye’nin ilk ihtisas fuarı olan Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul bu yıl 40. kez kapılarını açtı..

23 Mayıs 2017


Reina 45 Dakikada Yıkıldı!

Reina 45 Dakikada Yıkıldı!

Ünlü eğlence mekanı Reina sabahın erken saatlerinde iş makineleri tarafından yıkıldı...

23 Mayıs 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat