• Emlak Haberleri
  • NEF Çekmeköy’ün 3. etabında 327 konutun yarısı bir günde satıldı

NEF Çekmeköy’ün 3. etabında 327 konutun yarısı bir günde satıldı

İki günde satışları tamamlanan Nef Çekmeköy’ün diğer etapları ardından Nef Koruköy, ‘’Yeni Evim’’ kampanyası kapsamında aylık 13 bin TL taksit avantajı ile satışa sunuldu.

30 January 2023
NEF Çekmeköy’ün 3. etabında 327 konutun yarısı bir günde satıldı Projedeki konutların yarısının bir günde satıldığı Nef Koruköy, çok yoğun ilgi görüyor. Gayrimenkul sektörünün yenilikçi markası Nef, Çekmeköy’de geliştirdiği Çamlıtepe ve Ormantepe etaplarının ardından şimdi de projenin Koruköy etabını satışa sundu.

2017 yılında satışa sunulan Nef Çekmeköy 2 günde 497 konut satışı ile rekor bir satışa imza atmıştı. Halihazırda yaşamın başladığı ve iki binin üzerinde kişinin ikamet ettiği projenin master planına göre en değerli etabı olarak konumlanan Nef Koruköy’de fiyatlar 3 milyon 950 bin TL’den başlıyor.

Yeni Evim kampanyası ile 0.69’dan başlayan avantajlı faiz oranı ile satışa sunulan Nef Koruköy’de, aylık 13 bin TL’den başlayan taksitlerle kira öder gibi ev sahibi olma avantajı var. Nef güvencesi ve kalitesiyle ev sahibi olmak isteyenler 15 yıla yayılan rahat bir ödeme planı ile evlerine kavuşabiliyor.

5 yılda 8 kat değerlenen Nef Çekmeköy’ün üçüncü etabı bölgenin en kıymetli eğitim kurumlarından Özyeğin Üniversitesi’nin yanı başında yer alıyor. İstanbul’un tek ve en yeni yaşam ve eğitim vadisinde konumlanan Nef Koruköy, Nef Çamlıtepe ve Nef Ormantepe’de olduğu gibi Nef ve Fiba Grubu işbirliği ile geliştirildi.

Nef güvencesi, kalitesi ve finansal getirisi ile yatırımcısı için prim potansiyeli yüksek bir lokasyonda İstanbul’un tek eğitim vadisinin yanıbaşında konumlanan Nef Koruköy’de aileler, akademisyenler, öğrenciler ve profesyoneller arzu ettikleri yaşam alanına ‘’Yeni Evim’’ kampanyasının özel avantajlı ödeme planı ile kavuşacaklar.

167 okulun tam merkezinde, İstanbul’un ilk eğitim vadisinde

Nef Koruköy, 25 binin üzerinde öğrencinin eğitim gördüğü Özyeğin Üniversitesi, İstanbul Erkek Liseliler Eğitim Vakfı, SEV Amerikan Koleji, Avusturya Lisesi, Uğur Koleji gibi ilkokuldan üniversiteye kadar çeşitli seviyedeki 167 okulun bir arada bulunduğu, Türkiye’nin en büyük eğitim vadisinin hemen yanı başında yer alıyor. Nef Çekmeköy’de yaşamın başladığı etaplarda yer alan dairelerin %50’den fazlasında ise Özyeğin Üniversitesi akademisyen ve öğrencileri yaşıyor.

Avrupa’nın en büyük şehir hastanesi olan Sancaktepe Şehir Hastanesi’ne sadece 8 km uzaklıkta bulunan proje, Buyaka, Meydan AVM, IKEA ve Viaport gibi gözde alışveriş merkezlerine ise 10 dakika mesafede konumlanıyor.
Selçuk Çelik: 327 konutun yarısı 1 günde satıldı. Projenin diğer etaplarının satışını öne çekeceğizNef İcra Kurulu Üyesi Selçuk Çelik, ‘’ Yeni projemizin lansmanı dün itibariyle yapıldı. Nef’in Çekmeköy'deki üçüncü projesi Nef Koruköy, toplam 327 konuta ulaşan bir proje. Bugüne kadar yaklaşık 3 bin kişi talep bırakmıştı projeye. O yüzden talep bırakan müşterilerimize öncelik verdik ve bu hafta sonu satışa başladık. Gelen talep ve yoğun ilgiden çok memnunuz, projedeki konutların yarısının 1 günde satışlarını tamamladık. Tabii bu talepte yeni kredi kampanyasının oldukça büyük önemi var. Biliyorsunuz ‘Yeni Evim’ kredi kampanyası çerçevesinde hem uzun vadede hem düşük faizli kredi kullanılabiliyor. Vatandaşlarımızın ilgisi gayet yerinde oldu bu yüzden de hızlı bir satış grafiği izliyoruz. Burası aslında bizim Çekmeköy'deki üçüncü projemiz. 180 dönümlük bir arazi üzerinde yapılan üçüncü proje. Daha önce yüz dönüm arazi üzerindeki 2 proje gerçekleştirmiştik. Oldukça da hızlı bir satış grafiği yakalamıştık. İlk projemiz de zaten 2 günde 497 adet satılmıştı. Rekor kırmıştı. O iki projede 1109 konut teslim edildi. Şu an yaşam başladı. Yüzde 95 doluluk oranına sahip. O projenin devamında üçüncü projemizin lansmanını gerçekleştiriyoruz. Projenin geri kalanı da gelecek. Aslında dördüncü ve beşinci etaplarımız da olacak. Bu satıştan dolayı da muhtemelen onların lansmanını da biraz erkene çekeceğiz. Yoğun ilgiden çok memnunuz’’ dedi.
İki günde satışları tamamlanan Nef Çekmeköy’ün son etabı satışta Nef Koruköy düşük yoğunluklu alçak katlı binaları ve doğa dostu mimari tasarımı ile şehirden kopmadan doğa ile iç içe yaşamak isteyen aileler için tasarlandı.

Nef Koruköy, 230 bin metrekarelik Nef Çekmeköy arazisinin 77.000,91m2’lik kısmında yer alıyor. 1+1 ve 2+1 yaşam seçeneklerini bahçeli, balkonlu ve teraslı ferah ve geniş açık alanları ile sunan projede 65 m2’den 132 metrekareye kadar farklı daire planları sunuluyor.

Proje alanı, 3. köprü, Şile Otoyolu, TEM ve Anadolu Otoyolu bağlantı yollarının tam kesişim noktasında yer alıyor. Bu sayede Levent, Maslak, Ataşehir, Ümraniye gibi iş merkezlerine yeni bağlantı yolları ile 15 dakikada, Sabiha Gökçen havalimanına ise 10 dakikada ulaşım imkânı sağlanıyor. Nef Koruköy’ün hemen yanında yer alan Kuzey Marmara Otoyolu bağlantı yolu ile Yavuz Sultan Selim Köprüsü üzerinden 3. Havalimanı’na ve Orhangazi Köprüsü’ne kesintisiz ulaşım imkânı da bulunuyor. Açılması planlanan Çekmeköy-Yenidoğan metro hattına yürüme mesafesinde yer alan Nef Koruköy’ün, yeni metro hattı ile Üsküdar’a ve Marmaray aracılığı ile de Avrupa Yakası’na direk erişimi bulunuyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Ticari gayrimenkullerde bahar dönemi!

Ticari gayrimenkullerde bahar dönemi!

Enflasyon ve faizlerin düşmesini bekleyen piyasalarda, yatırımcıların rotası ofis ve dükkan yatırımı

30 April 2024


Projenin ilk etabı V Yeşilada Göl hızla yükseliyor

Projenin ilk etabı V Yeşilada Göl hızla yükseliyor

İsra Holding tarafından hayata geçirilmekte olan ve İstanbul’un deprem izolatörleriyle donatılmış en

30 April 2024


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum