Selenium Park projesi ön satışa çıktı

İstanbul'da kurulan Selenium Park projesinde avantajlı ön satış dönemi başladı.

02 December 2021
Selenium Park projesi ön satışa çıktı Aşçıoğlu firması tarafından İstanbul Avrupa Yakası Zeytinburnu ilçesinde hayata geçirilen Selenium Park projesinde ön satış dönemi başladı.

'Tarihin huzurunda derin bir nefes' sloganıyla Zeytinburnu Kazlıçeşme'de, tarihi surlara komşu şekilde kurulan Selenium Park projesinde 2+1'den 5,5+1 dubleks konut tipine kadar farklı türde konutlar yer alıyor.

32 bin metrekarelik alan üzerinde kurulan Selenium Park projesi, yatay mimarili tasarımla oluşturuldu. Projenin yaşam alanında çocuk oyun alanları, yeşil alan, yürüyüş ve bisiklet yolu, kapalı havuz, sinema odası, fitness salonu, sauna gibi donatılar oluşturuluyor.

Ön satış sürecinin başladığı Selenium Park projesinde teslimlerin 2023 Ağustos döneminde başlaması hedefleniyor. Projede aynı zamanda Aşçıoğlu finansman modeli ile vade farksız avantajlı ödeme planları yatırımcılara sunuluyor.

1 MİLYAR TL YATIRIM DEĞERİYLE KURULAN PROJE

Selenium Park projesi hakkında değerlendirmelerde bulunan Aşçıoğlu Yönetim Kurulu Başkan Vekili İrfan Aşçıoğlu, "Aşçıoğlu olarak proje geliştirdiğimiz bölgelerdeki beklenti ve ihtiyaçları derinlemesine analiz ederek, bölgede fark oluşturacak projeler geliştirmeye devam ediyoruz. Ataköy'de hayata geçirdiğimiz 3 projedeki, yaklaşık 1100 bağımsız bölümün tesliminin ardından şimdi de Zeytinburnu'nda yepyeni bir projeye başlıyoruz. Bu bölgeye ilişkin olarak farklılaşma stratejimizi oluştururken yatay mimari konsept ve aile yaşamına uygun ürün karması ile birlikte kültürümüzün en güzel ve en dostane geleneklerinden biri olan komşuluk ilişkisinin en üst seviyede yaşanacağı bir proje hayal ettik. Modern hayatın getirdiği şu ikilemi duymuşsunuzdur; kalabalıktan uzakta sakin bir hayat sürmek istiyorum ancak şehirden uzak olmak istemiyorum. Birçoğumuza bu olanaksız gibi gelse de Selenium Park, sakinlerine bu ayrıcalığı vadediyor. İstendiğinde dakikalar içerisinde şehrin tüm olanaklarına kolayca ulaşılabilecek konumu ile burası fiziken değil, zihnen uzaklaşılabilen bir yaşam sunuyor" şeklinde konuştu.

1 milyar TL yatırım değerine sahip projeyi ön satışa çıkardıklarını belirten Aşçıoğlu, "Selenium Park'ta daha ferah yaşam alanları, daha az daire ve sakinler arasında daha fazla samimiyet hayal ettik. Ön talep döneminde yoğun ilgi gören projemizin geniş aile yaşamına uygun, komşuluk ilişkilerinin yoğun olduğu, nefes alan ve aldıran yaşam alanlarına ve zengin sosyal imkanlara sahip bir proje olacak. Bu projenin mimari konsepti ile birlikte konumu ve tarihi kara sur manzarası sayesinde geçmiş ile geleceğin buluşmasına şahitlik edeceğiz" ifadelerini kullandı.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum