Ünlülerin Çiftlik Evleri

Her zaman şık semtlerde, büyük villalarda, müstakil evlerde yaşadıklarını duymaya alıştığımız ünlülerden bazıları çiftlikte yaşamayı tercih ediyor. İşte işleri dışında kalan zamanlarını çiftlik evlerinde geçiren ünlüler...

18 Mayıs 2016
Ünlülerin Çiftlik Evleri Her zaman şık semtlerde, büyük villalarda, müstakil evlerde yaşadıklarını duymaya alıştığımız ünlülerden bazıları çiftlikte yaşamayı tercih ediyor. İşte işleri dışında kalan zamanlarını çiftlik evlerinde geçiren ünlüler...

Nicole Kidman ile Keith Urban'ın ABD Nashville'de bir çiftlikleri bulunuyor. Çift bununla birlikte bir de Avustralya'da bir çiftlik evi satın aldı. Çift bir süre önce Nashville'deki evlerini bir vahşi hayvan sığınağına dönüştürmek istediğini açıklamıştı.

ABD'li ünlü oyuncu Reese Witherspoon'un da bir çiftlik evi bulunuyor. Ünlü oyuncu, California yakınlarındaki çiftlik evinde uzun süre yaşadı.
Ünlü oyuncu ve yönetmen Russell Crowe'un Avustralya'da büyük bir çiftliği bulunuyor. Russell Crowe çiftlik hayatını, "Burada bir marka değilim. Hayvanlarla ilgileniyorum, çitleri onarıyorum" diye anlatmıştı.Ünlü şarkıcı Sheryl Crow da yaşamını Tennesse de yer alan bir çiftlikte sürdürüyor.

Eski model Tuğba Özay'ın Antalya Manavgat'ta bir çiftliği bulunuyor.Yılmaz Erdoğan çiftlik hayatında huzuru bulan ünlüler arasına katıldı. Ünlü oyuncu ve yönetmen işi dışındaki tüm zamanını Muğla Köyceğiz'deki bir çiftlikte geçiriyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Ivanka Trump'ın 20 Milyon TL'lik Yeni Evi

Ivanka Trump'ın 20 Milyon TL'lik Yeni Evi

Ivanka Trump eşi ve üç çocuğuyla birlikte Washington'a taşınıyor. İşte Ivanka Trump'ın yeni evi...

04 Ocak 2017


Su Kulesini Rezidansa Dönüştürdüler

Su Kulesini Rezidansa Dönüştürdüler

Mike Thomas ve mimar kızı İngiltere'deki metruk bir su kulesini 300 bin dolar harcayarak 3 odalı bir

13 Aralık 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat